Gold partner
10
Лет опыта
1
Верифицированная рекомендация
10
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
2
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
894
Последний визит на сайт
вчера

Города
Продает

Продажа квартир (2)

  • 54 500 $
    1 652 $/м²

    Павла Тычины просп., 9-А

    1 комната
    33 / 20 / 5 м²
    этаж 8 из 9
    1970 год постройки
    2 дня назад
    Продаж затишної 1-к квартири з капітальним сучасним ремонтом в Дніпровському районі, Березняки, проспект Павла Тичини, 9-А, площа - 33м2, 8/9 поверх, теплий цегляний будинок. Ремонт 2020 року, робили для себе «з нуля». Замінена проводка, сантехніка, труби, на підлогу - якісний водостійкий ламінат, шпалери миючі, вікна Rehau з якісною звукоізоляцією, вхідні двері — якісні, надійні, з відмінною звукоізоляцією. Техніка та меблі залишаються. Меблі — робили на замовлення на «Віяр», дещо з ІКЕА, оснащені якісною фурнітурою Blum. Холодильник Vestfrost, посудомийна машина Hotpoint-Ariston та пральна машина Samsung працюють тихо, що важливо для квартири-студії. На кухні стоїть подрібнювач для орга...
    Риелтор
  • 70 000 $
    1 373 $/м²

    Братства Тарасовцев ул. (Декабристів), 6-Б

    2 комнаты
    51 / 30 / 9 м²
    этаж 16 из 16
    1987 год постройки
    2 дня назад
    Продаж просторої затишної видової 2-к квартири в Дарницькому районі, Харківський масив, вул. Братства Тарасівців, 6-Б, площа - 50.6/29.8/8.3, 16/16поверх, теплий будинок. Прекрасний жилий стан, на підлозі ламінат, балкон великий, обшитий, як третя кімната. Квартира - «заходь-живи». Чистий під’їзд. Будинок знаходиться в тихому і зеленому місці, поряд школи, садочки, майданчики, парк, магазини, 8 хвилин пішки М. Харківська. Перегляди по домовленості.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.